VŠETKO PRE ZDRAVIE A KRÁSU

 • Zoradiť podľa:||
 • Zobraziť všetky | Stránky: VŠETKO PRE ZDRAVIE A KRÁSU
 • Cehuioss MD

  VŠETKO PRE ZDRAVIE A KRÁSU

  Vákuový masážny prístroj pre prírodné, domáce skrášľovanie, ktoré je jemné a silné.
  Môže sa používať na telo, na tónovanie pleti a na zvrátenie príznakov starnutia pokožky, hlavne celulitídy.
  Pri aplikácii rotačný valček stimuluje pokožku a reaktivuje prírodné funkcie tela.
  5-10 minút masáže je jedna z najšetrnejších a najefektívnejších spôsobov pre obnovenie
  pevnosti a hladkosti pokožky.
  Funkcie:
  Prenosný, zameniteľné nástavce s valčekmi, variabilné nasávanie pre hlbokú masáž.
  Ideálny na ruky, brucho, chrbát, boky, zadok, nohy.
  Výhody:Viditeľné vyhladenie pokožky
               Zoštíhľuje a vyhladzuje kontúry tela
               Pokožka je žiarivejšia
               Nemá vedľajšie účinky
               Pomáha zlepšiť a spevniť voľnú pokožku

  Cena:39.00EUR
 • Face Roller

  VŠETKO PRE ZDRAVIE A KRÁSU

  S týmto jednoduchým masážným prístrojom dokážeme vykonať efektívnu akupressúrnu masáž tváre za pár minút. ROLLER je bez ihličiek vyrobené z silikonu. Prekrvuje pokožku, vhodný na všetky typy pokožky, odstraňuje kruhy pod očami, odstraňuje nečistoty z porov. Stimuluje kožné bunky čím pomáha absorbovať kyslík a aktivuje metabolizmus v kožných bunkách.

  Cena:15.00EUR
 • Walk fit - Vložky do topánok

  VŠETKO PRE ZDRAVIE A KRÁSU

  Znižujú tlak tela na nohy ,zlepšujú držanie tela, zvyšujú pohodlie a stabilitu pri státí, chôdzi alebo behu. Vložky rovnomerne rozložía váhu tela na nohy. Znižujú možnosť vytvorenia deformit,kurieho oka a mozole. Gelové vankúšiky zadnej časti vložiek absorbujú nárazy  a zabezpečujú vynikajúce pohodlie. Vďaka obsahu striebra majú vložky antibakteriálne a antimykotické účinky a tak udržujú nohy svieže. Chrbticu udžiavajú v rovnom stave a pozitívne pôsobia na členky a kolená. Pmáhajú zabezpečiť pohodlie a lepšie tlmenie nárazov, tým šetría kĺby.

  Cena:15.00EUR
 • POWER GROW COMB

  VŠETKO PRE ZDRAVIE A KRÁSU

  INFORMÁCIE O POWER GROW COMB HREBEŇ PRE SILNÝ RAST VLASOV - NOVINKA
  Hrebeň používa lasery a infračervené LED svetlá a pomáha pri stimulácii povrchu buniek. Táto terapia pomáha i pri zlepšení krvného obehu. Kombinácia infračervených laserov a červené svetlo pomáha pri vyživovaní vlasových folikul.

  POWER GROW COMB (Hrebeň pre silný rast vlasov) – vybavenie:
  A- Hrebeň pre silný rast vlasov
  B- Masážny hrebeň: relaxačný masážny  gumový hrebeň pre použitie v sprche
  C- Manikúra: Luxusné rozmaznávanie – Cestovná sada
  D- Kefa na vlasy: Profesionálna kadernícka kefa

  Power Grow Comb tiež stimuluje vlasové folikuly pomocou vibračnej technológie. Patentovaná vibračná terapia pomôže zvýšiť prietok krvi do vlasových folikúl a tým prispieva k zlepšeniu rastu vlasov.

  Pripojený hrebeň umožňuje laseru a svetelnej terapii dosiahnuť až k vlasovým folikulám. Zuby hrebeňov sú umiestnené pred alebo po laseri a LED svetlá pre dokonalé oddelenie vlasov.

  Vďaka  vedeckým, inžinierskym a projekčným bádaniam, Power Grow Comb Vám pomôže pri raste Vašich vlasov!

  Cena:29.00EUR
 • POLYCURE MAGNETIC

  VŠETKO PRE ZDRAVIE A KRÁSU

  OBJAVTE VÝHODY ORIGINÁLNYCH MAGNETICKÝCH NÁRAMKOV!
  Urobte niečo pre svoju pohodu!
   
  Napäté ovzdušie, chýba Vám vitalita?
  Pôsobenie síl medzi yin (negatív) centrifugálna a yang (pozitív) centripetálna sa zakladá na základe  starovekých zásad komplementárnosti. Od tohto závisí psychické a fyzické zdravie . Náramok Polycure Magnétic napraví energetickú rovnováhu yin a yang, ktorú čínske lekárstvo používa už 4000 rokov
   
  Bolesti a migréna...  V Polycure Magnétic náramku sa spájajú liečivé účinky medi a polarizovaného magnetu. Má blahodarné účinky a prináša zmiernenie potiaží a príjemnú duševnú pohodu. Je vhodný pri rôznych bolestiach (hlava, chrbát, svaly, kĺby...) a môže nám pomôcť pri depresii, strese, napnutý nervový systém. Nespavosť, problémy s krvným obehom, menštruačné bolesti. 
  Polycure Magnétic náramok ako darček je vábivý nápad  …

  Prvé použitie …

  …môžete sa stretnúť s jedným terapeutickým náramkom, ktorý je v jednom kuse elegantný a vhodný ako príležitostný šperk postriebrený a pozlátený 24 karátovým zlatom, ktorý môžete s radosťou nosiť alebo darovať!  Polycure Magnétic je ohybný a vhodný pre každého na nosenie na zápästí, či je to muž alebo žena.  Pozitívne zmeny môžete pociťovať už od prvých dní.

  Polycure Magnétique náramok v žiadnom prípade nenahradí bežnú lekársku liečbu ale v každom prípade sa dá použiť ako doplnková liečba.

  Meď a polarizovaný magnet  2000 gauss

  Cena:25.00EUR
 • Majte odvahu chudnúť pomocou vašich uší ORIMAGOM

  VŠETKO PRE ZDRAVIE A KRÁSU

  Keď ste už všetko vyskúšali a nepodarilo sa vám schudnúť a udržať si váhu, nevzdávajte to! Pustite sa do toho ešte raz, možno to bude naposledy! Naša metóda účinkuje bez prísnej diéty a namáhavých cvikov. Toto bude posledná skúška, aby ste sa zbavili prebytočných kilogramov a vrátila sa vám duševná pohoda.

  Sila ucha s  ORIMAGOM! Chyťte sa za ucho!
  V uchu máme uložené všetky reflexné body na každý orgán. Aj nami ponúkaný produkt pôsobí na tieto body. Takto prirodzeným spôsobom dosiahneme želaný účinok (chudnutie, detoxikácia). Pri vyvinutí tlaku na tieto body  zdravý človek nepocitťuje bolesť. Pri špatnom chode týchto orgánov reagujú tieto body bolestivo. Toto liečenie je medzinárodne uznávane ako tradicionálna liečba.

  Zaútočte na príčinu problému!

  Na povrchu ORIMAGu sa nachádzajú umelohmotné výbežky a 8 ks antikoróznych oceľových guličiek.. Tieto výbežky tlačia precízne ale ľahko na body, zodpovedné za nadmernú hmotnosť. Výsledný efekt je uvoľnená energia a stimulácia vnútorných orgánov. Priberanie nezávisí len od množstva požitej potravy ale i od toho ako je schopný náš organizmus rozložiť tieto látky.
  Dôsledkom moderného štýlu života (málo pohybu, stres, špatné stravovacie návyky) orgány, ktoré sú zodpovedné za prečisťovanie organizmu a chudnutie, strácajú túto schopnosť. Francúzky bádatelia prišli s touto jednoduchou metódou, s ktorou aj v domácom prostredí vieme pôsobiť na tieto orgány (močový mechúr, pľúca, obličky, žalúdok, črevný systém, pečeň, žlčník, podžalúdočnú žľazu a vegetatívny nervový systém

  Ako používať ORIMAG?

  Denne viackrát vložíte ORIMAG do ucha (väčšinou pred hlavnými jedlami) a jemným stláčaním masírujete obe uši pár minút (2-3 minúty). Podrobný rozpis je priložený k produktu.

  ORIMAG je vhodný do každého ucha, nakoľko stredná časť ucha vykazuje len minimálne odchýlky u jedincov.

  Cena:35.00EUR
 • Zdravý spánok pomocou ANTI-STRESSZ ORIMAGu!

  VŠETKO PRE ZDRAVIE A KRÁSU

  Každý tretí človek spí špatne......A VY?
  Ľudí zasahuje stres i obavy v každej etape ich života.
  Nový  ORIMAG je efektívny bezihlicový akupunktúrny prístroj proti negatívnym vplyvom moderného života :
  Každý pozná tie dni, keď všetko ide ťažšie, v kancelárii, doma... Nervozita, stres, obavy a skľúčenosť nám prináša pocit beznádeje. Už nevraviac o nociach, keď nás trápia bezsenné noci.
  Je iba na Vás, aby ste si pomohli v tejto situácii pomocou liečby odporúčanej ORIGAMom.
   
  ANTI-STRESSZ ORIMAG POMÁHA PRI NASLEDOVNÝCH ŤAŽKOSTIACH:

  ÚNAVA :
  Môžu sa prihlásiť straty pamäte, nechuť do jedla, oslabenie intelektuálnych schopností, pokles sexuálnej chute . Tento stav je možné pripísať k špatnému odvádzaniu toxických látok z tela. ORIMAG stimuluje zóny pečene: podžalúdočná žľaza – slezina – žlčník – pečeň a zóny očí, ktoré sekundárne vracajú neustále napätie..

  NESPAVOSŤ A NEGATÍVNE PÔSOBENE MODERNÉHO ŽIVOTA:
  O nespavosti hovoríme vtedy, keď nám robí problém zaspávanie, alebo sa nám preruší spánok. Toto pôsobí na náašu duševnú pohodu. ORIMAG vás neudrží v spánku ale aspoň vám pomôže rýchlejšie zaspať. K dosiahnutiu tohto stavu stimuluje «nulté» centrum, ktoré pôsobí na citlivosť tela a  « centrum mozgu » a zónu spojenia, ktorá pôsobí na duševný život. 
  STRACH, ÚZKOSŤ, STRES:
  Tieto „stavy“ sa dajú vysvetliť fizikálne alebo sú to skôr problémy psychiky? Ak je to fyzická príčina, tak treba vytvoriť rovnováhu, ale máme účinné prostriedky i na psychické problémy.  « línia zvukov », bod úzkosti, « centrum kože » body, ktorý´é pôsobia na naše správanie.

  TERAPIA:
  Denne 3x, časovo 1-2 minúty,  počas dňa a pred zaspatím.

  DOBA TERAPIE:
  Podľa stavu 4-6 týždňov.

  AKO POUŽÍVAŤ ORIMAG?

  Máte dve zariadenia. Jedno je tmavomodré, označené písmenom G do ľavého ucha a jeden prístroj bledomodrý z písmenom D do pravého ucha. Môžete masírovať obidve uši naraz alebo po sebe, ale vždy treba pôsobiť na obe uši.

  Cena:30.00EUR
 • MAGSTIR

  VŠETKO PRE ZDRAVIE A KRÁSU

  ZMEŇTE VAŠU VODU V ZDRAVÝ PRAMEŇ POMOCOU MAGSTIRU!
  Jednoduchá a bezpečná technika, ktorá vám prinavráti vitalitu a životnú energiu bez námahy.

  Magstir sa používá na magnetizovanie vody (z vodovodu, minerálna voda, mlieko, džúsy, pivo, víno atď.)   Jeho magnetické pôsobenie zabezpečuje magnet s veľkým výkonom  3 800 Gauss .
  Pomocou  MAGSTIRU každá voda, či iný nápoj a tekutá potrava sa dostane za 30 sekúnd pod pôsobenie magnetického poľa.
   
  MAGSTIR funguje celý život! Magneticky upravovaná voda má rôzne blahodárne účinky
  Zabezpečuje dobrú pohodu, detoxikuje, posilňuje imunitný systém a regeneruje tkanivo. Odpovede na otázky, ktoré by ste sa určite aj Vy opýtali:
   
  1. Mám nasadenú diétu, kvôli lekárskej liečbe. Môžem súčasne piť magnetizovanú vodu  MAGSTIR?
  Kategoricky môžeme vyhlásiť ANO… MAGSTIR nie je lekársky prístroj a v žiadnom prípade nemôže nahradiť už prebiehajúcu liečbu.
  2. Koľko tekutiny sa magnetizuje MAGSTIROM za 30 sekúnd?
  K dosiahnutiu vhodného magnetizovania je vhodné použiť 2,5 dl = 1 pohár.

  3800 Gauss-ový magnet!

  Umiestnite MAGISTR do pohára s vodou a miešajte pol minúty, jeho pomocou každý váš nápoj bude na vás pôsobiť blahodarne.

  Cena:15.00EUR
 • RUCHI

  VŠETKO PRE ZDRAVIE A KRÁSU

  MAJTE VŽDY ČERSTVÝ DYCH!

  Aj na Vašom dychu záleží ako vás posudzujú…
  Špatný dych má zlý vplyv na naše vzťahy.  Je zdrojom zmätku, podráždenia a obáv a spôsobuje vážne citové traumy.
  Ako si môžete zabezpečiť stále čerstvý dych?
  A tu je riešenie:  RUCHI škrabka na jazyk  môže byť pomocou i pre vás!!
  Všeobecne náš dych ruší len iných. . Zabojujte proti nepríjemnému zápachu z úst! Samozrejme, že nestačí cmúľanie cukríkov.
  Vyskúšajte  RUCHI TERAZ! Neskôr nám budete vďačný! Nikto nespochybňuje nutnosť umývania si zubov po jedle. Aj Váš jazyk potrebuje opateru a pozornosť. Choďte k zrkadlu a prezrite si svoj jazyk! Sú tam priehlbinky. To je celkom normálne. A predsa v nich môžu žiť milióny baktérií! Vlastne až 300 druhov baktérií máme v ústach. Ak tomu nezabránime, tak je tu nebezpečenstvo, že budeme mať stále zapáchajúci dych a môžeme si ohroziť i zdravie.

  Cena:15.00EUR
 • ANTI-ACAR posteľná bielizeň BEZ ROZTOČOV!

  VŠETKO PRE ZDRAVIE A KRÁSU

  Votrelci sú medzi nami!
  Svetová novinka!
  Či už ste alergický na tieto mikroskopicky malé tvory, voľným okom neviditeľné, a či nie, sú prítomné v našich domovoch, aj keď o nich neviete.!
  Zbavte sa ich!
  Položte jeden ANTI- -ACAR  odpudzovač každej citlivej osobe doprostred postele medzi matrac a rošt.  ANTI-ACAR okamžite účinkuje a chráni proti roztočom, kliešťom, blchám a pod. Svojmu hmyz odpudzujúcemu účinku vďačí jednej kvetinovej esencii a svetovo známemu odpudzovaču.. Činidlo sa nachádza v látke platne a postupne sa odtiaľ uvoľňuje. Látka nie je toxická a prirodzenou cestou odpudí hmyz.

  Kým spíme, tak viac stotisíc roztočov sa stravuje z našich odumretých kožných buniek. Ich výkaly sú príčinou alergických ochorení dospelých i detí.
  Čo musíme vedieť o týchto zvieratkách?
  Roztoče sú 0,2-0,4 mm veľké, a s pavúkmi sú v príbuzenstve. Celoročne ich možno nájsť ale ich počet sa zvyšuje na jar a jeseň. Najčastejšie sa vyskytujú v spálni, ich obľúbené miesto je posteľná bielizeň. Žijú z odumretej ľudskej kože ale zlikvidujú i vlastné výkaly a ostatné zahynuté roztoče. Pri ideálnych podmienkach (vysoká vlhkosť vzduchu, 17-25 °C teploty) sa päťnásobne rozmnožujú. Bielkovina obsiahnutá vo výkaloch roztočí je zodpovedná za dýchacie problémy a alergie.

  Cena:20.00EUR
 • Zobraziť všetky | Stránky: VŠETKO PRE ZDRAVIE A KRÁSU