Silverex sprej

VÝROBKY S KOLOIDNÝM STRIEBROM

Cena:55.00EUR

Sprej Silverex je vhodný na ošetrenie pleti, tváre i tela. Silverex strieborná voda pôsobí ako prírodná dezinfekcia. Je vhodná na zmiernenie prejavov akné, lupín, atopického ekzému, nadmerného potenia a ďalších dermatologických problémov.

Sprej pre starostlivosť o pleť a kožu je dávkovač vody, obsahujúce koloidové striebro, s využitím peny striebra ktoré má silné dezinfekčné účinky. Prírodne vytvorené koloidové striebro neškodí ľudskému telu a na rozdiel od bežných chemicky vyrábaných farmaceutických výrobkov, nemá žiadne vedľajšie účinky. Dokonca i v prípade konzumácie je úplne vylúčené z tela za 3 až 4 dní.
Životnosť spreja je veľmi dlhá, dá sa dopĺňať s filtrovanou vodou 4 roky. Stačí opakovane dolievať vodu (odporúčame filtrovanú vodu - RO technológiou, resp. balenú vodu). Tento proces možno opakovať cca 400 krát. Pred prvým použitím je potrebné sprej naplniť čistou vodou, petrepať a počkať približne hodinu, než dôjde k reakcii vody so striebrom. Po opakovanom doplnení vody a petrepaním sa dezinfekčná funkcia obnoví už o 30 minút.
Striebro ľahko preniká bunkami a zastavuje rozmnoženie baktérií i vírusov zablokovaním prístupu kyslíka, ktorý tieto organizmy nevyhnutne potrebujú k existencii. Vďaka zvýšenie aktivity buniek sa zvyšuje celková imunita.

Odporúčané použitie:

- pod make-up aj na čistenie pleti (akné, ekzémov, suchej pleti)
- do podpazušia a na miesta podľa potreby (prírodný     antiperspirant)
- na chodidlá (proti plesniam)
- k čistenie úst a nosa (paradentóza, baktérie v ústnej dutine)
- aplikácie na pupok u malých detí aj druhý deň po narodení
- dezinfekcia sanitárnych plôch (umývadlo, toaleta...)
- dezinfekcia vody
- na pokožku hlavy v prípade lupín a iných problémov

Nepoužívať pri alergickej reakcii na striebro!